Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarının en çok yaşandığı durumlar, ev ve iş yerlerinin şehirden şehre taşınmasının yanı sıra, aynı zamanda farklı zamanlarda ve farkı şehirlerde düzenlenen fuar ve benzeri etkinliklere katılımlarda ortaya çıkan taşınma ihtiyaçları.  

Bu durumların her biri kendi içinde farklı taşınma yaklaşımları gerektiriyor. Öncelikle tüm bu taşınma ihtiyaçlarında görev alacak personelin, taşıma konusunda tecrübeli ve iyi eğitilmiş olması gerekiyor. Müşterinin malzemelerini sanki kendi malzemesi gibi koruyup, gözetmesi eşya güvenliği açısından muazzam önem teşkil ediyor.

Eşyaların Yüklenmesi – Boşaltılması

sehirler-arasi-nakliyatFirmamız nakliyesi yapılacak eşyaların taşınması ve boşaltılmasında uzman ekipler kullanmaktadır. Ekiplerimizin tamamı eşya güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği konularında kapsamlı eğitimlerden geçirilmektedirler.

Eşyaların Yükleme – Boşaltmaya Uygun Hale Getirilmesi

Şehirler arası nakliyeci yapılacak eşyaların, hem araç güvenliği, hem de eşyaların güvenliği için uygun şekilde istiflenmeleri gerekmektedir. Bu nedenle taşınacak olan eşyalar, ekiplerimiz tarafından, sınıflarına göre farklı koruma yöntemleriyle güvenlik altına alınır. Kırılabilecek eşyalar için, kırılmalarını önleyici ambalajlama yapılır. Nakliye araçlarıyla nakliyesi yapılacak tüm eşyalar araç içerisinde, hareket etmeyecekleri şekilde sabitlenir.

Eşyalarınız Hasarlara Karşı Güvence Altında

Tüm alınan önlemlere ve gösterilen hassasiyete rağmen, eşyalarınızda taşınma veya nakliye esnasında bir hasar oluşması halinde, tüm hasarlar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Taşıtmak istediğiniz tüm eşya, taşıma aşamasından, nakliye ve boşaltma aşamasına kadar sigorta yapılmaktadır.  

Zamanında Yükleme – Zamanında Teslim

Zeytinburnu şehirlerarası nakliyat talebinizin akabinde, uzman ekiplerimizce eşyaların alınacağı yaşam alanında detaylı bir keşif yapılarak, eşyaların ne kadar sürede nakliye aracına yüklenebileceği belirlenir.  

Bu sürenin üzerine gidilecek mesafe ve varış noktasındaki boşaltma süreleri eklenerek bir nakliye planı çıkartılır. Müşterilerimizin bizden aldıkları plan doğrultusunda, kendi planlamalarını yapıyor olduklarının bilinciyle bu takvimden şaşmamak için azami özen ve hassasiyet gösterilir.